Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Hýčkání s Beauty Energy

  Srdečně vás zveme na hýčkací hodinku s Beauty Energy kosmetikou.

  Naše pokožka je zrcadlem vzájemného působení a ovlivňování mezi vnějším světem a stavem našeho vnitřního těla. Dokonalost je odrazem jeho harmonie, jednotlivé nedokonalosti jsou signálem vychýlení biologické rovnováhy.
  Pomocí pečlivě vybraných, nejúčinějších ingrediencí v Beauty Energy kosmetice pečujeme o pokožku, dodáváme sílu vnitřnímu organismu a mysli navracíme potřebný klid.

  Čeká nás jemné odlíčení Visage oil, který odstraňuje z povrchu pokožky i jejích pórů bakterie, maz a nečistoty rozpustné pouze v tucích, a Visage water - pleťovou vodou z hydrolátu růže damašské doplněnou o třetihorní termální vodu, která čistí, tonizuje a dodává pleti svěžest a vitalitu. Poté si naneseme pleťovou masku. Pro zklidnění pleti je vhodná Visage balance, kterou můžeme kombinovat se všemi krémy z Energy nabídky a vytvořit si tak až 12 různých masek přesně podle naší aktuální potřeby.Pokud potřebujeme pleť zrevitalizovat, naše volba padne na Visage rejuve masku. Dále naší pleť čeká vyživení a ošetření jedním z pětice Renove krémů (Droserin, protektim, Artrin, Cytovital, Ruticelit) či Visage serem - enzymaticko - proteinovým komplexem. Milovnice olejů mohou své pleti dopřát voňavou péči Arganového (Argan oil), Mandlového (Almond oil) či Meruňkového oleje (Himalayan Apricot oil). Kromě obličeje můžeme dopřát přírodní péči i našemu tělu - ale to si nechám jako překvapení pro vás.

  Vstupné 50 Kč.
  Počet míst je omezený na max. 10 účastníků. Rezervujte si svá místa dopředu.

  Těším se na vás!

  Pavla Kořínková - tel.: 733 760 522, energyturnov@seznam.cz