Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Obchodní podmínky

  Obchodní podmínky
  obchodní podmínky internetového obchodu energyturnov.cz se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Na veškeré nabízené zboží je poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

  Provozovatel:

  Bc. Pavla Emmerlingová

  Smrčí 50

  51101 Mírová pod Kozákovem

  IČ: 75947978

  Objednání zboží
  Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud nedojde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.
  Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem.
  Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

  Storno objednávky

  Storno objednávky ze strany nakupujícího
  Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud ještě zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má energyturnov.cz nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

  Storno objednávky ze strany prodávajícího
  Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O stornu objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

  Dodání zboží
  Zboží je standardně expedováno do 5 pracovních dnů - dle zvolené dopravy a platby. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí z naší strany.

  Způsoby platby
  Dobírka - při zaslání zboží.