Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Ruticelit XXL

  Energy produkty » Pentagram regenerační krémy

  Ruticelit Profi

  Objem 250ml


  je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájska. Součástí krému jsou vysoce účinné látky jako lipozómy, AHA kyseliny, vitamíny. Tento přípravek obsahuje výtažky rašeliny, které mají protizánětlivý a protinádorový účinek. Je také vyhlášený svými protiplísňovými účinky a působením na pevnost a elasticitu cévních kapilár.

  Podle tradiční čínské medicíny ovlivňuje především energetickou dráhu srdce, sleziny, slinivky, tlustého střeva, jater a ledvin. Působí na problémy, které se pojí k nedostatečné funkci těchto drah.

  Složení
  Jerlín japonský, rybíz černý, zlatobýl obecný, krvavec toten, routa vonná, pohanka obecná, jinan dvoulaločný, vilín virginský, přeslička rolní, arnika horská, jírovec maďal, třezalka tečkovaná, kostival lékařský, komonice lékařská, měsíček lékařský, úročník bolhoj.

  Dále krém obsahuje éterické oleje (např. řebříčkový a levandulový) panenské oleje za studena lisované (sójový, ricinový, sezamový), pryskyřice (dračí krev, myrhu, kadidlo) a bioinformace z rostlin, hub a nerostů (fluoritu, antimonitu, malachitu, purpuritu, galenitu, adaminu, kobaltokalcitu, chalkopyritu a distenu).

  Použití

  • Záněty žil, bércové vředy, hemoroidy, křečové žíly, trombózy
  • nedostatečné periferní prokrvení, lomivost jemných cévních kapilár na obličeji i po těle
  • regenerace tkáně a kůže po pohmožděninách, krevních výronech a modřinách
  • proleženiny, popáleniny, špatně se hojící rány
  • regenerace po nadměrném opalování nebo po ozařování
  • ischemická choroba srdce – aplikovat na oblast hrudníku
  • nedostatečný cévní oběh, osvěžení cév nohou po dlouhém stání, napětí v lýtkách
  • sport - před cvičením aplikovat na svalové partie, které budete nejvíce zatěžovat. Zlepšuje periferní prokrvení, zásobení kyslíkem, výživu a růst a urychlí odplavení kyseliny mléčné a dalších metabolických zplodin

  Přípravek Ruticelit je možné kombinovat s dalšími preparáty firmy ENERGY Group, a.s. Doporučujeme především v kombinaci s přípravkem Korolen, King Kong a Stimaral.

  Regenerační postup a aplikace
  Krém aplikujeme lokálně na problematická místa ve velmi tenké vrstvě 1 až 3x denně. Je lehce roztíratelný a smývatelný vodou.

  Zkušenosti mnoha terapeutů hovoří ve prospěch aplikace krémů nad místa uložení orgánů, na reflexní zóny či akupunkturní body, a to jak při akutních problémech, tak při léčení nejrůznějších chronických onemocnění. Osvědčuje se buď masáž, nebo jen nanášení krému na příslušné body.

  V případě přechodného zhoršení kožních problémů se jedná o zpětný regenerační proces – tzv. reverzní regeneraci. Tento jev je pozitivní a ovlivnitelný snížením četnosti aplikací a zvýšením příjmu tekutin. V podobných případech doporučujeme konzultaci s vaším poradcem nebo terapeutem.

  Uchovávejte v suchu při teplotě 10–25 °C a chraňte před mrazem.