Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Bylinné čaje

  Informace k doplňkům stravy: nařízení Komise Evropské unie č. 432/2012 zakazuje označovat na potravinách a doplňcích stravy zdravotní účinky, pokud nejsou přímo schváleny tímto nařízením. Proto není možné v současné době uvádět obecně známá tvrzení o účincích jednotlivých produktů. Podrobnější produktové informace si vyžádejte u Vašeho prodejce či terapeuta.

  Chanca Piedra

  obsah 105g

  Doplněk stravy

  Chanca Piedra (Phyllanthus nirruri) se vyskytuje v deštných pralesech tropických oblastí obou polokoulí. Jeho původní název Chanca piedra se dá nejlépe přeložit jako lomikámen a domorodými obyvateli byl využíván jako prostředek při potížích se žlučovými a ledvinovými kameny.

  Lapacho

  obsah 105g

  Doplněk stravy

  Lapacho je čaj z vnitřní kůry stromu Tabebuia serratifolia, pocházejícího z amazonských oblastí Jižní Ameriky, nazývaný též nápoj Inků.

  Maytenus Ilicifolia

  obsah 105g

  Doplněk stravy

  Smilax officinalis

  obsah 105g

  Doplněk stravy

  Smilax officinalis (Smilax lékařský) pochází z oblasti Střední Ameriky a západní Indie. Obsahuje zejména steroidní saponiny, glykosidy, mitraphylin, rhynchophyllin, hirsutin. Dále vápník, měď, železo, jód, mangan, draslík, křemík, sodík a síru, vitamin A, C, D a skupinu vitaminů B.
  Harmonizuje meridián ledvin a močového měchýře.

  Uncaria tomentosa

  obsah 55g

  Doplněk stravy

  Uncaria tomentosa (Vilcacora – kočičí dráp) je jednou z nejznámějších léčivých rostlin pocházejících z oblasti peruánských And. Původními obyvateli Peru byla tato rostlina uctívána a pro své pozoruhodné vlastnosti pojmenována vilcacora, což v jazyku kečua znamená svatá rostlina.
  Vilcacora obsahuje velké množství alkaloidů, sterolů, aminoglykosidů, terpenů, taninů, flavonoidů a dalších významných látek.