Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Další stravní doplňky

  Informace k doplňkům stravy: nařízení Komise Evropské unie č. 432/2012 zakazuje označovat na potravinách a doplňcích stravy zdravotní účinky, pokud nejsou přímo schváleny tímto nařízením. Proto není možné v současné době uvádět obecně známá tvrzení o účincích jednotlivých produktů. Podrobnější produktové informace si vyžádejte u Vašeho prodejce či terapeuta.

  Celitin

  Doplněk stravy

  obsah 90 kapslí

  Originální kombinace Lecitinu (1000mg) a Gingko Biloby (40mg). Působí především na ty oblasti mozku, které se účastní procesů dlouhodobého plánování, soustředění a pozornosti.

  Flavocel

  Doplněk stravy

  obsah 150 tablet

  Produkt vyrobený z koncentrovaného extraktu ibišku (135 mg), obohaceného o vitamin C (200 mg) a o speciální směs éterických olejů.

  Grepofit

  Doplněk stravy

  obsah 135 kapslí

  Bioinformační přípravek s vyváženou kombinací vysokého obsahu extraktu z grapefruitových jadérek, Echinacey purpurey, ibišku súdánského a silice šalvěje lékařské

  Grepofit Drops

  Doplněk stravy

  obsah 30 ml

  Grepofit drops obsahuje lihový extrakt z grapefruitu, echinacey, ibišku súdánského a šalvěje lékařské. Výhodou je rychlá vstřebatelnost s okamžitým nástupem účinku. Působí již od prvního kontaktu v dutině ústní a krku.


  Imunosan

  Doplněk stravy

  obsah 90 kapslí

  Imunosan je bioinformační přípravek obsahující unikátní kombinaci nejúčinnějších přírodních látek pro podporu celkové (nespecifické i specifické) obranyschopnosti organismu