Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Pentagram šamponů

  Obnovte svůj klid a vnitřní rovnováhu s pentagramem šamponů!

  Ve chvílích, kdy nám starosti a stres mají tendenci přerůstat přes hlavu, kdy potřebujeme obnovit svůj klid a vnitřní rovnováhu, nachází cestu nový Pentagram šamponů v podobě čistě přírodního konceptu bylinných extraktů, přírodních silic a termální vody z vřídla Podhájska. Tyto účinné látky dávají jednotlivým šamponům významný dar. Dokážou pracovat s emocemi a zharmonizovat nepokojnou mysl. Esence pěti prvků aktivují naše smysly, bystří vnímání a uvolňují emoce. Záleží pouze na nás, zda zvolíme cílenou pomoc pronikavého větrného Dřeva, veselého Ohně, charizmatického Kovu či hluboké Vody nebo se dáme jen tak unášet konejšivou náručí vlahé Země.

  Cytosan šampon

  Objem 200 ml


  Šampon Cytosan je určený k aplikaci při kožních problémech ve vlasové pokožce hlavy jako jsou lupy, ekzémy, lupénka nebo jiné dermatitidy. Při používání šamponu Cytosan dochází k hluboké očistě a detoxikaci vlasové pokožky i vlasu, je velice vhodný u mastnějších a jemných vlasů, které dobře očistí a zpevní. Byl vyvinut pro terapeutické použití, a proto jej nedoporučujeme k dlouhodobé aplikaci.
  Aplikace: Naneste šampon na mokré vlasy, lehce vmasírujte, nechte 2–3 min působit, poté opláchněte a upravte obvyklým způsobem.
  Upozornění: U světlých vlasů může šampon v některých případech způsobit změnu barevného odstínu, které se během 2–3 aplikací jiného šamponu vymyje.

  Droserin šampon

  Trápí nás smutek? Nedokážeme stát za svým slovem? Šampon Droserin z nás smyje pochybnosti.

  Droserin je určen pro normální, zdravé a převážně světlé vlasy. Zlepšuje pružnost vlasů a výsledkem jeho použití je jejich sametový lesk. Omezuje vypadávání vlasů na temeni hlavy.


  Protektin šampon

  Ovládá nás hněv, čeká nás emočně vypjatá situace? Šampon Protektin nám pomůže se zklidněním.

  Protektin je určen pro snadno se mastící a vypadávající vlasy, pro vlasy poškozené barvením nebo naopak odbarvováním, je vhodný pro zlepšení kvality vlasů, které jsou zatěžovány znečištěným životním prostředím a průmyslovými imisemi.


  Artrin šampon

  Máme strach? Padáme únavou? Šampon Artrin nás podrží životadárnou silou Vody.

  Artrin je určen pro všechny přirozené barvy vlasů, častěji nalezne využití u tmavších odstínů. Je vhodný pro suché vlasy, omezuje tvorbu šedin, podporuje obnovu vlasů, zejména u mužů, kterým se tvoří kouty.


  Cytovital šampon

  Praská nám hlava starostmi? Jsme úzkostliví, nervózní? Šampon cytovital dovolí zmožené mysli si odpočinout.

  Cytovital je šampon určený pro všechny přirozené barvy vlasů, přesto nalezne uplatnění častěji u vlasů světlejších. Regeneruje lámavé a snadno se třepící vlasy. Zklidňuje pokožku hlavy, odstraňuje svědění.