Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

  Celkem hlasů: 0

  Pentagram šamponů

  Obnovte svůj klid a vnitřní rovnováhu s pentagramem šamponů!

  Ve chvílích, kdy nám starosti a stres mají tendenci přerůstat přes hlavu, kdy potřebujeme obnovit svůj klid a vnitřní rovnováhu, nachází cestu nový Pentagram šamponů v podobě čistě přírodního konceptu bylinných extraktů, přírodních silic a termální vody z vřídla Podhájska. Tyto účinné látky dávají jednotlivým šamponům významný dar. Dokážou pracovat s emocemi a zharmonizovat nepokojnou mysl. Esence pěti prvků aktivují naše smysly, bystří vnímání a uvolňují emoce. Záleží pouze na nás, zda zvolíme cílenou pomoc pronikavého větrného Dřeva, veselého Ohně, charizmatického Kovu či hluboké Vody nebo se dáme jen tak unášet konejšivou náručí vlahé Země.

  Ruticelit šampon

  Ztrácíme motivaci? Šampon Ruticelit podpoří slunce v duši, rozproudí životní aktivitu.

  Ruticelit je vhodný šampon spíše pro vlasy tmavé. Snižuje tvorbu lupů, zpevňuje vlasy a tím, že celkově zlepšuje prokrvení pokožky, podporuje obnovu vlasů na celé hlavě.


  Nutritive balsam

  objem 200ml

  Nutritive balsam je vhodné kombinovat se všemi Energy šampony (lze jej ale použít i po běžném šamponu), obzvláště na suché, barvené nebo jinak namáhané vlasy, které potřebují zregenerovat. Po aplikaci Nutritive balsamu se vlasy velice dobře rozčesávají, nemají snahu se zacuchávat a jsou hedvábně lesklé.